Картонний плакат "Кольоровий круг для фарбування волосся"
120,90 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 20-1106
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Плакат Колірний круг для фарбування волосся
Плакат наочно демонструє, які є основні кольори та похідні від них. Колірне коло та цифрове або буквене позначення основних пігментів, визначають напрямок кольору (відтінок) під час фарбування волосся.

Колірний круг ділить основні та перехідні кольори на дві частини:
- жовтий-жовтогарячий-червоний — теплі
- фіолетовий-синій-зелений — холодні
Такий колірний круг показує нам можливі переміщення з кольором.
Розмір: 30х40 см.
Плакат Кольоровий круг для фарбування волосся.
Плакат наочно демонструє які є основні кольори і похідні від них. Колірний круг і цифрові або літерні позначення основних пігментів, визначають напрямок кольору (відтінок) при фарбуванні волосся.
Колірний круг ділить основні та перехідні кольори на дві частини:
- жовтий-оранжевий-червоний - теплі
- фіолетовий-синій-зелений - холодні
Такий колірний круг показує нам можливі переміщення з кольором.
Матеріал плаката: картон.
Розмір: 30х40 см.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип поверхні паперу | Напівглянсова |
| Кількість аркушів | 1 стор. |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Картон |
| Виробник | Світ стендів |
| Тип | Плакат |
| Призначення | Для салонів краси |
| Розмір виробу | 30х40 см |
- Ціна: 120,90 ₴






