Стенд Информация (Солнышко-Капитошка)
357,80 ₴
- Под заказ
- Код: 20-3669-5
Отправка с 07 мая 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Такой стенд подойдет для детских садиков и младшей школы.
Размер пластикового стенда - 285х370 мм. Стенд оборудован прозрачным, карманом из оргстекла для размещения в нём бумажного листа формата А4 с любой информацией, которую необходимо довести до родителей, детей, педагогов.

Інформаційний стенд
Такий стенд підійде для дитячих садків та молодшої школи.
Розмір пластикового стенду - 285х370 мм. Стенд обладнаний прозорою, кишенею з оргскла для розміщення в ній паперового аркуша формату А4 з будь-якою інформацією, яку необхідно довести до батьків, дітей, педагогів.
Прикріпити стенд до стіни можна за допомогою шурупів або двостороннім скотчем. Вид кріплення потрібно підбирати в залежності від матеріалу поверхні до якої потрібно прикріпити стенд.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат кармана | А4 |
| Материал (1) | Пластик |
| Толщина | 2 мм |
| Материал карманов | Оргстекло |
| Информационный карман | Да |
| Количество карманов (1) | 1 |
- Цена: 357,80 ₴






