Корзина
886 отзывов
+380663735550
+380633449079
+380965129494
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Мир стендов. Изготовление стендов, значков и сувениров.

И. Франко. портрет для школы

И. Франко. портрет для школы, фото 2

228 грн.

137 грн.

 • Под заказ, 10 дней
 • Код: ТЛ-1798
И. Франко. портрет для школы
И. Франко. портрет для школыПод заказ, 10 дней
228 грн.137 грн.
Купить
+380663735550
МТС (VIBER)
 • +380633449079
  ЛАЙФ
 • +380965129494
  КИЕВСТАР
+380663735550
МТС (VIBER)
 • +380633449079
  ЛАЙФ
 • +380965129494
  КИЕВСТАР
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мир стендов предлагает для кабинета украинского языка и литературы пластиковый стенд-портрет с изображением Ивана Франка на фоне украинской природы.​​​​​​ Размер стенда: 550х420 мм.

Стенд изготовлен из прочного пластика с дополнительной защитой изображения. Изделие не боится воды - его можно мыть и вытирать, не выгорает на солнце.

При заказе стенда Вы можете вносить свои корректировки:

 • менять фон и картинки,
 • менять заголовки и тексты,
 • менять язык оформления стенда,
 • менять размеры стенда,
 • менять форму стенда.
 Прикрепить портрет к стене не сложно. Есть несколько способов крепления. Перед заказом рекомендуем ознакомиться с информацией по креплению стендов.
Компания Мир стендов доставляет продукцию по всей территории Украины, а так же в любую точку мира почтой.
Ознакомиться с полным ассортиментом стендов можно на сайте компании: http://mir-stendov.com

Наши официальные группы в социальных сетях:

      

Світ стендів пропонує для кабінету української мови та літератури пластиковий стенд-портрет із зображенням Івана Франка на тлі української природи. Розмір стенду: 550х420 мм.

Стенд виготовлений  ​​з міцного пластику з додатковим захистом зображення.  Виріб не боїться води - його можна мити і витирати, не вигорає на сонці.

 При замовленні стенду Ви можете вносити свої корективи:

- змінювати фон і картинки,

- змінювати заголовки і тексти,

- змінювати мову оформлення стенду,

- змінювати розміри стенду,

- змінювати форму стенду.

Прикріпити портрет до стіни не складно. Є кілька способів кріплення. Перед замовленням рекомендуємо ознайомитися з інформацією по кріпленню стендів.

Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.

Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com

Іван Якович Франко 

(1856-1916)

Український поет, прозаїк, літературний критик, фольклорист, драматург, публіцист. 

Найвідоміші твори: поетичні збірки «З вершин і низин», «Зів'яле листя», поема «Мойсей», повість «Захар Беркут», драма «Украдене щастя».

Іван Якович Франко народився на Галичині 27 серпня 1856 р. в родині коваля. Змалку майбутній письменник виявляв неабияку допитливість, тому батьки намагалися влаштувати сина до найкращої школи. Він навчався в Дрогобицькій гімназії. Був дуже здібним учнем, бо мав надзвичайну пам'ять, про що засвідчують відомості з його автобіографічного листа: «Шевченка я вивчив майже всього напам'ять (а пам'ять у мене була така, що лекцію з історії, котру вчитель цілу годину читав, я міг опісля продиктувати товаришам майже слово в слово!)». Під час навчання в гімназії І. Франко захопився збиранням книжок. За обсягом його бібліотека нараховувала їх майже 500.

Іван рано залишився сиротою: батько помер, коли хлопчикові було одинадцять років, а шістнадцятирічним утратив матір.

Закінчивши гімназію, він вступив до Львівського університету. Його власний творчий доробок на той час становив: збірку віршів, поеми — одна написана німецькою, інша польською мовами, переклади давньогрецьких творів, давньоруського «Слова про Ігорів похід» і декілька глав Біблії. До речі, це неповний перелік надбань юнака.

Ти тільки уяви собі, усе це Франко створив у дев'ятнадцятирічному віці!

Майбутній письменник навчався у Львівському університеті, а потім у Чернівецькому, де й здобув вищу освіту. Згодом захистив дисертацію у Віденському університеті (Австрія), діставши науковий ступінь доктора філософії.

«З вершин і низин» — перша збірка поета, у якій Іван Франко постає революціонером, а вірш «Каменярі», що сповнений прагнень митця розбити скелю, яка заступила шлях до нового, вільного життя українців, дав йому друге ім'я — Каменяр. До найвищих поетичних надбань Каменяра належить і збірка інтимної лірики «Зів'яле листя». А казки «Абу-Касимові капці», «Лис Микита» — це твори, за якими навчалося не одне покоління українців.

Сучасники називали Івана Франка «академією в одній особі», відзначаючи, зокрема, вільне володіння чотирнадцятьма мовами. На початку XX ст. його обирають членом Чеського наукового товариства; Харківський університет присвоює йому ступінь доктора словесності, а Російська академія присуджує премію за працю «Студії над українською народною піснею».

Результатом діяльності Івана Франка як письменника, ученого, публіциста, критика, перекладача та громадського діяча є понад п'ять тисяч праць. Випущений у світ п'ятдесятитомник — це лише третина створеного українським генієм.

Характеристики
Основные
Производитель  Мир стендов
Страна производительУкраина (1)
ТематикаУкраинская литература
Тип (1)Портрет
Материал (1)Пластик
Размеры
Длина420.0 (мм)
Ширина550.0 (мм)
Информация для заказа
 • Цена: 137 грн.