Настільний Навчальний посібник Дерево Пори року з магнітами

Посібник для вивчення пір року
Цікавий та корисний посібник із магнітами за пори року.
Виготовлено із пластику. Магніти теж пластикові.
Дерево можна розбирати для зберігання і збирати для занять. А магніти захоплять учнів, і вони просто не відірвуть увагу від заняття.
"Дерево" - авторська розробка вихователя методиста. Ідея реалізована компанією Світ стендів за точним описом замовника.
Під час замовлення посібника у Вас є можливість внести свої коригування. Можна додати або видозмінити магніти. Додати картинки. Можна навіть змінити розміри.
Якщо Ви маєте пропозиції або побажання для поліпшення цього посібника — пишіть нам, ми обов'язково зробите саме так, як потрібно Вам.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію на всій території України, а також у будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 23 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴











