Наклейка на авто Опасность

43 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 20-4414
Отправка с 09 мая 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)

Наклейки печатаются на прозрачной или белой плёнке и покрыты защитной ламинацией.
Перед нанесением наклейки нужно обязательно помыть поверхность, на которую будет нанесена наклейка, а изображение, если необходимо, предварительно вырезать.
Наклейки устойчивы к солнечному свету, не стираются и не смываются.
При заказе можно изменить практически всё:
|
|
|
Наклейка на автомобіль "Небезпека" розміром 10х10 см
Наклейки друкуються на прозорій або білій плівці і покриті захисною ламінацією.
Перед нанесенням наклейки потрібно обов'язково помити поверхню, на яку буде нанесена наклейка, а зображення, якщо необхідно, попередньо вирізати.
Наклейки стійкі до сонячного світла, не стираються і не змиваються
При замовленні можна змінити практично все: фон і картинки, форму наклейки,
заголовки і тексти, мову оформлення та розміри
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип наклейки | На багажник |
| Вид наклейки | Декоративная |
| Цвет | Желтый |
| Поверхность наклейки | глянцевая |
| Вариант поклейки | Наружная |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер наклейки | 10х10 см |
- Цена: 43 ₴






