Магнитная фотография 10х15 см

68 ₴
- В наличии
- Код: ТЛ-2455
- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Пластиковая магнитная фотография для размещения на любой металлической поверхности, например на холодильнике или газовой колонке.
Основа - тонкий прочный пластик и виниловый магнит.
Размер магнитна 10х15 см, но при желании можно изготовить и большего размера.
Магнит не боится воды и солнечного света. Её можно смело мыть и вытирать.
========================================
Магнітна фотографія 10х15 см
Пластиковий магніт з фотографією - магнітна фотографія для розміщення на будь-якій металевій поверхні, наприклад на холодильнику або газової колонки.
Основа - тонкий міцний пластик і вініловий магніт.
Розмір магнітна 10х15 см, але при бажанні можна виготовити і більшого розміру.
Магніт не боїться води і сонячного світла, можна сміливо мити і витирати.
| Основные | |
|---|---|
| Материал основы | Пластик |
| Вид | Магнит сувенирный |
| Материал магнита | Винил |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Толщина | 1 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 68 ₴



