Магніт Тиждень фізики

28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- В наличии
- Код: ТЛ-18-372
- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Пластиковый магнит с изображением.
Основа - прочный пластик и виниловый магнит.
Размер магнитна 7х6 см, но при желании можно изготовить и большего размера.
Магнит не боится воды и солнечного света. Его можно смело мыть и вытирать.
======================================
Магніт Тиждень фізики
Пластиковий магніт із зображенням.
Основа - міцний пластик і вініловий магніт.
Розмір магнітна 7х6 см, але при бажанні можна виготовити і більшого розміру.
Магніт не боїться води і сонячного світла. Його можна сміливо мити і витирати.
| Основные | |
|---|---|
| Материал основы | Пластик |
| Вид | Магнит сувенирный |
| Материал магнита | Винил |
| Форма | Нестандартная |
| Размеры | |
| Толщина | 2 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир стендов |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 28 ₴



