Основні одиниці СІ. Стенд для кабінету фізики

1 812 ₴
- Под заказ
- Код: ТЛ-18-817-53
Отправка с 06 мая 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
При заказе можно изменить практически всё:
|
|
|
Основні одиниці СІ. Стенд для кабінету фізики
Стенд для кабінету фізики.
При замовленні можна змінити практично все:
фон і картинки,
форму стенду,
заголовки і тексти,
мова оформлення стендів,
розміри стендів,
формат кишень.
Прикріпити стенди до стіни не складно. Є кілька способів кріплення стендів. Перед замовленням стендів рекомендуємо ознайомитися з інформацією по кріпленню стендів.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само поштою по всьому світу.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії
| Размеры | |
|---|---|
| Ширина | 750 мм |
| Длина | 970 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Язык издания | Украинский |
| Материал (1) | Пластик |
| Производитель | Мир стендов |
| Тематика | Технические науки |
| Страна производитель | Украина |
| Основные | |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Пластик |
- Цена: 1 812 ₴






