Обучающие часы на английском языке

554,30 ₴
- Под заказ
- Код: ТЛ-18-3838
Отправка с 07 мая 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)

При заказе можно изменить практически всё:
|
|
|
Навчальний годинник на англійській мові.
Навчальний посібник для вивчення часу на англійській мові. Розроблено учителем початкових класів.
Розмір стенду 30 см. Виготовлений з міцного пластику з додатковим захистом зображення. Стенд не боїться води - його можна мити і витирати. Стрілки годинника на магнітиках.

При замовленні можна змінити практично все:
фон і картинки,
форму стенду,
заголовки і тексти,
мова оформлення стендів,
розміри стендів,
формат кишень.
При бажанні можна виготовити такий годинник з механізмом на батарейці.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Язык издания | Английский |
| Производитель | Мир стендов |
| Упаковка | Коробка |
| Тип изделия | Обучающий стенд |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 3 шт. |
| Диаметр (1) | 300 |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 300 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Диаметр | 300 мм |
- Цена: 554,30 ₴






