Деревья и плоды. Набор магнитов


203,10 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 18-3140-2
Отправка с 07 мая 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)



Использовать магниты можно в детском саду, в школе. Но они подойдут и для домашнего использования.
Дерева і плоди. Набір магнітів.
Набір магнітів для вивчення дерев і плодів. У комплекті 10 пластикових магнітних карток розміром 4 х 4 см. Для проведення занять всі елементи розміщуються на дошці по черзі.
Магніти пластикові. Упаковані в картонну коробку.
Навчальні магніти Світ стендів виготовлені вручну з міцного пластику. На зворотному боці приклеєний магніт-шайба. Щоб поламати магніт потрібно докласти не малі зусилля.
Магніти можна мити і витирати. Вони не бояться води і миючих засобів.
Використовувати магніти можна в дитячому садку, в школі. Але вони підійдуть і для домашнього використання.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Количество составных элементов | 10 шт |
| Размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип (1) | Магниты |
| Производитель | Мир стендов |
- Цена: 203,10 ₴/комплект






