Корзина
857 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380663735550
+380633449079
+380965129494
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Мир стендов. Изготовление стендов, значков и сувениров.

Володимир Винниченко. Портрети українських письменників та поетів

Володимир Винниченко. Портрети українських письменників та поетів
Володимир Винниченко. Портрети українських письменників та поетів, фото 2

35 грн.

Минимальная сумма заказа — 50 грн.

 • Под заказ, 10 дней
 • Код: 19-1891-17
Володимир Винниченко. Портрети українських письменників та поетів
Володимир Винниченко. Портрети українських письменників та поетівПод заказ, 10 дней
35 грн.
Купить
+380663735550
МТС (VIBER)
 • +380633449079
  ЛАЙФ
 • +380965129494
  КИЕВСТАР
+380663735550
МТС (VIBER)
 • +380633449079
  ЛАЙФ
 • +380965129494
  КИЕВСТАР
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мир стендов предлагает Вам для кабинета украинского языка и литературы стенд-портрет с изображением Владимира Винниченка в таких вариантах:​​​​​​
 
Материал изделия Размер изделия
Картон 20х30 см
Пластик 20х30 см
Картон 30х40 см
Пластик 30х40 см

Прикрепить портрет к стене не сложно. Есть несколько способов крепления. Перед заказом рекомендуем ознакомиться с информацией по креплению стендов.
Компания Мир стендов доставляет продукцию по всей территории Украины, а так же в любую точку мира почтой.
Ознакомиться с полным ассортиментом стендов можно на сайте компании: http://mir-stendov.com

Наши официальные группы в социальных сетях:

      

Світ стендів пропонує Вам для кабінету української мови та літератури стенд-портрет із зображенням Володимира Винниченка в таких варіантах:

Матеріал виробу Размір виробу
Картон 20х30 см
Пластик 20х30 см
Картон 30х40 см
Пластик 30х40 см

Прикріпити портрет до стіни не складно. Є кілька способів кріплення. Перед замовленням рекомендуємо ознайомитися з інформацією по кріпленню стендів.

Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.

Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com

Відомий український громадсько-політичний і державний діяч, визначний письменник.

Народився Володимир Кирилович в с. Веселий Кут Єлисаветградського повіту Херсонської губернії (нині територія м. Кропивницький) у селянській родині.

Розпочавши своє навчання у народній школі, він одразу ж привернув увагу вчителів блискучими здібностями. Батьків умовили віддати його для продовження навчання до Єлисаветградської гімназії. Стосунки з гімназистами не складалися й Володимиру, аби постояти за себе, доводилось досить часто брати участь у бійках. У старших класах до поведінки гімназиста В. Винниченка додалась ще й революційна діяльність. Керівництво гімназії не могло залишити це поза увагою і наслідком стало виключення з навчального закладу.

Ці неприємності не зламали майбутнього письменника, не позбавили його тяги до знань. Екстерном Володимир склав іспити до Златопільської гімназії й таки отримав атестат. У 1901 р. став студентом юридичного факультету Київського університету святого Володимира, проте і там  брав активну участь в українському національному русі, заснував таємну революційну організацію "Студентська громада", через участь у якій його у 1902 р. заарештували і ув'язнили, та за браком доказів звільнили. Це стало приводом для виключення з університету.

Володимир був призваний до армії, яку залишив через загрозу арешту, перейшов на нелегальне становище (1905-1917 рр.).  Жив в Австрії, Франції, Швейцарії, Італії. У цей період відбувся злет його літературного таланту. Вийшла друком перша збірка оповідань "Краса і сила" (1906 р.). У 1910-х роках Володимир Винниченко набув широкої популярності в Росії як письменник європейського рівня, майстер соціальної і морально-психологічної драми, п'єси якого ставили не лише українські, а й російські та європейські театри.

Після Лютневої революції 1917 р. Володимир Кирилович повернувся до Києва, став одним із лідерів української революції 1917-1921 рр., активним і дійовим політиком. У травні-червні 1917 р. очолював українську делегацію, яка передала Тимчасовому урядові вимоги про надання Україні автономії й вів переговори. Окрім того, Володимир Винниченко стояв біля витоків української державності, був членом та заступником голови Української Центральної Ради (УЦР), головою першого українського уряду – Генерального секретаріату УЦР, будучи генеральним секретарем внутрішніх справ. Саме йому належать всі головні законодавчі акти УНР.

Листівка: Український інститут національної пам'яті

Однак у політичній кар'єрі йому не дуже щастило. Після кількох вдалих кроків, як наприклад, Акт Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 р., настали тяжкі часи для державотворчої діяльності Директорії. Україна опинилася у цілковитому оточенні й Директорія відступила з Києва, а сам В. Винниченко емігрував до Австрії.

Листівка: Український інститут національної пам'яті

Після спроби у 1920 р. повернутися до України, його знову чекала еміграція. Він продовжував займатися політичною діяльністю у Чехословаччині, Берліні, Парижі. З кінця 20-х років Володимир жив у Парижі, дедалі більше зосереджуючись на літературі. Винниченко-письменник став справжньою подією в українській літературі початку ХХ ст, піднявши її до європейського рівня. Написав 14 романів, низку п'єс, сценаріїв, сотні оповідань.

Його називали "Лікарем людських душ", бо ввів в українську літературу нову проблему – внутрішній конфлікт людини, пошук сенсу життя. Революціонер-драматург, який підкорив режисерів і театралів України та Європи психологічним експериментом і новим героєм – інтелегентом замість селянина. Започаткував модерністську течію – неореалізм, філософську концепцію – конкордизм (чесність із собою), наукову фантастику й антиутопію.

Драматургія Володимира Винниченка була популярною за кордоном. П'єси "Чорна Пантера і Білий Ведмідь", "Закон" та "Гріх" перекладено німецькою мовою та поставлено на німецькій та інших європейських сценах, п'єсу "Брехня" у 1930 р. поставило у м. Шалетт (Франція) Українське мистецьке товариство.

Було перекладено й романи "Чесність з собою", "Записки Кирпатого Мефістофеля". У 1922 р. на екранах Німеччини демонстрували фільм "Чорна Пантера", знятий за п'єсою В. Винниченка.

Не забули його й в Україні. Незважаючи на складні стосунки з радянською владою, його п'єси ставились у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Чернівцях,  Коломиї,  не оминули  їх  увагою  навіть  театри  Москви, Петрограда, Саратова, Тифліса, Ростова-на-Дону, Баку. Такі корифеї  театру,  як  К. Станіславський, Володимир Немирович-Данченко, М. Садовський, неодноразово консультувалися з драматургом з приводу сценічного втілення його робіт.

Нині творча спадщина Володимира Винниченка може, нарешті, посісти належне їй по праву місце, адже ніщо тепер не заважає справедливо визнати письменника, справжнього патріота, що півжиття провів за кордоном (де і похований), беззаперечним талантом. Помер у французькому містечку Мужен 6 березня 1951 року.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Характеристики
Основные
Производитель  Мир стендов
Страна производительУкраина (1)
Тип (1)Портрет
Выберите размер изделия20х30 см
Выберите материал изделияКартон
Информация для заказа
 • Цена: 35 грн.