Стенд-книжка куточок техніки безпеки



1 482,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 20-1616
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Стенд-книжка куточок техніки безпеки.
Представлений стенд виготовлений як демосистеми з кишенями з поліетилену.
Кількість кишень: 10 кишеньТип кишень: ПЭТ
Матеріал основи: Пластик ПВХ
Розмір основи: 400х250 мм
Розмір кишені: Для формату А4
Флаєр: "Техніка безпеки"
Фон і заголовок можна змінити під час замовлення.

Демосистема (стед-книжка) — настінний стенд із перекидними кишенями (дисплеями) для безлічі аркушів інформації.
Перекидні демосистеми підходять для тих, кому потрібно розмістити велику кількість інформації на обмеженому просторі.
Саме слово «демосистема» є скороченням від «демонстраційна система», тобто система для демонстрації паперової продукції.
Основне завдання демонстраційних систем — представляти інформацію, розміщену в пластикових кишенях і захищати паперу від стирання та зминання. Ці пристосування активно використовуються в місцях із великим потоком народу, як-от банки, вокзали, виставки, торгові зали, промислові підприємства тощо.
Також демосистеми мають підвищений попит у дитячих садках і школах для розміщення інформації, малюнків, світлин.
Зараз є кілька різновидів демонстраційних систем: підлогові варіанти, настільні, настінні й універсальні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація | Стенд-книжка на 10 кишень |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 3 мм |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Матеріал кишень | Поліетилен |
| Виробник | Світ стендів |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість кишень | 10 |
- Ціна: 1 482,80 ₴






