Стенд-книжка куточок охорони праці та БЖД
1 482,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 20-4018
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Стенд-книжка куточок охорони праці та БЖД
Представлений стенд виготовлений у вигляді демо-системи з кишенями з поліетилену.
Кількість кишень: 10 кишеньТип кишень: ПЕТ
Матеріал основи: Пластик ПВХ
Розмір основи: 400х250 мм
Розмір кишені: Для формату А4
Назва: Куточок охорони праці та БЖД
Фон і заголовок можна змінити при замовленні.

Демо-система (стенд-книжка) ― настінний стенд з перекидними кишенями (дисплеями) для безлічі листів інформації.
Перекидні демосистему підходять для тих, кому потрібно розмістити велику кількість інформації на обмеженому просторі.
Саме слово «демосистема» є скороченням від «демонстраційна система», тобто система для демонстрації паперової продукції.
Основне завдання демонстраційних систем – представляти інформацію, розміщену в пластикових кишенях і захищати папери від стирання і зминання. Дані пристосування активно використовуються в місцях з великим потоком народу, таких як банки, вокзали, виставки, торгові зали, промислові підприємства і т. д.
Так само демосистему користуються підвищеним попитом у дитячих садках і школах для розміщення інформації, малюнків, фотографій.
В даний час існує декілька видів демонстраційних систем: підлогові варіанти, настільні, настінні і універсальні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал кишень | ПЕТ |
| Комплектація | Стенд-книжка на 10 кишень |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інформаційна кишеня | Так |
| Виробник | Світ стендів |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість кишень | 10 |
- Ціна: 1 482,80 ₴












