Стенд Информация Зеленый 750.0, да, Пластик, Оргстекло, Прозрачные, 2, Голубой, 700
1 803 ₴
- Під замовлення
- Код: 16-25-2
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
Пластиковий стенд розміром 750х700 мм, який обладнаний прозорими кишенями з оргскла для розміщення в них змінної інформації на аркушах паперу формату А4 (кількість - 6 шт).
Стенд за своїм дизайном і оформлення може підійти для будь-якої тематики. Ми пропонуємо Вам наступні колірні варіанти фону стенду:
Стенд виготовлений з міцного пластику з додатковим захистом зображення. Стенд не боїться води - його можна мити і витирати.
При замовленні можна змінити практично все:
- фон і картинки,
- форму стенду,
- заголовки і тексти,
- мова оформлення стенду,
- розміри стенда,
- формат кишень.
Увага!
Ціна стенду зі змінами залежить від складності дизайну. Прості зміни макета - безкоштовно. Стенди з фотографіями або повністю новий дизайн стенду - доплата від 50 грн. Кожне таке замовлення потрібно узгодити з дизайнером
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кишень | Прозорі |
| Інформаційна кишеня | так |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал кишень | Оргскло |
- Ціна: 1 803 ₴








