Наклейка на авто Двоє за кермом
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 39802
Відправка з 25 травня 2026+380 (66) 373-55-50
Vodafone (VIBER, WhatsApp)- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наклейка на автомобіль Наклейка на авто "Двоє за кермом", що означає, що за кермом вагітна жінка. Розмір наклейки 10х10 см.
Наклейки виготовлені на самоклеючій плівці, яка стійка до стирання і старіння, не вигоряє і досить важко відривається.
Наклейка покрита додатковим ламінуванням (вічні наклейки).
Під час замовлення можна змінити практично все:
- фон і картинки,
- заголовки і тексти,
- мову оформлення наклейки,
- розміри наклейки,
- додати фото.
Увага!
Ціна наклейки зі змінами залежить від складності дизайну. Прості зміни макету - безкоштовно. Наклейки з фотографіями або повністю новий дизайн виробу - доплата від 50 грн. Кожне таке замовлення потрібно узгодити з дизайнером.
Перед нанесенням наклейки потрібно обов'язково помити поверхню, на яку буде нанесена наклейка.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | На скло |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Поверхня наліпки | матова |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 10см*10см |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Вид транспорту | автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






