Навчальний годинник англійською мовою

554,30 ₴
- Під замовлення
- Код: ТЛ-18-3838
Відправка з 14 квітня 2026+380 (66) 373-55-50
Vodafone (VIBER, WhatsApp)- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навчальний посібник для вивчення часу англійською мовою. Розроблено учителем початкових класів.

Розмір стенду 30 см. Виготовлений із міцного пластику з додатковим захистом зображення. Стенд не боїться води — його можна мити та витирати. Стрілки годинника на магнітиках.
Під час замовлення можна змінити практично все:
|
|
|
За бажання можна виготовити такий годинник із механізмом на батарейці.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію на всій території України, а також у будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
Навчальний годинник на англійській мові.
Навчальний посібник для вивчення часу на англійській мові. Розроблено учителем початкових класів.
Розмір стенду 30 см. Виготовлений з міцного пластику з додатковим захистом зображення. Стенд не боїться води - його можна мити і витирати. Стрілки годинника на магнітиках.

При замовленні можна змінити практично все:
фон і картинки,
форму стенду,
заголовки і тексти,
мова оформлення стендів,
розміри стендів,
формат кишень.
При бажанні можна виготовити такий годинник з механізмом на батарейці.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мова видання | Англійська |
| Виробник | Світ стендів |
| Упаковка | Коробка |
| Тип виробу | Навчальний стенд |
| Вік | Від 2-х років |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Діаметр | 300 |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Діаметр | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554,30 ₴






