Кругообіг води у природі. Магнітний дидактичний набір
1 426,30 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 18-3934
Відправка з 14 квітня 2026+380 (66) 373-55-50
Vodafone (VIBER, WhatsApp)- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір магнітів для шкільної дошки для вивчення круговороту води в природі. В комплекті два магнітних поля "Суша" і "Вода", а також магнітні стрілки, хмари, сонце і магнітні картки. Для проведення занять всі елементи розміщуються на дошці по черзі. Таким чином дітям буде відразу зрозуміло, що відбувається з водою в природі.
Більш детально про наборі ви можете дізнатися з нашого відео:
Магніти пластикові. Упаковані в картонну коробку.
Зверніть увагу на те, що магніти Світ стендів пластикові. Це не м'які китайські магніти. Наші магніти міцні і довговічні. Розвиваючі магніти Світ стендів виготовляються на власному обладнанні.
Із зворотного боку пластикових фігурок приклеєний феритовий магніт-шайба.

Під час замовлення можна змінити практично все:
|
|
|
Увага!
Ціна магнітного набору зі змінами залежить від складності дизайну. Прості зміни макету - безкоштовно. Виріб з фотографіями або повністю новий дизайн - доплата від 50 грн. Кожне таке замовлення потрібно узгодити з дизайнером.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ стендів |
| Тип | Магніти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426,30 ₴/комплект











