Місяць і пори року. Набір магнітів

336 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 18-3140
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 344-90-79Lifecell (VIBER)
- +380 (96) 512-94-94Kyivstar (VIBER)

Зверніть увагу на те, що магніти Світ стендів пластикові. Це не м'які китайські магніти. Наші магніти міцні та довговічні. Розвивальні магніти Світ стендів виготовляються на власному обладнанні.
Зі зворотного боку пластикових фігурок приклеєний феритовий магніт-шайба.
Упаковані в картонну коробку.Місяці і пори року. Набір магнітів.
Набір магнітів для вивчення пір року і місяців. У комплекті 16 пластикових магнітних карток розміром 65х 5 мм. Для проведення занять всі елементи розміщуються на дошці по черзі.
Зверніть увагу на те, що магніти Світ стендів пластикові. Це не м'які китайські магніти. Наші магніти міцні та довговічні. Розвивальні магніти Світ стендів виготовляються на власному обладнанні.
Зі зворотного боку пластикових фігурок приклеєний феритовий магніт-шайба.
Упаковані в картонну коробку.
Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а також в будь-яку точку світу поштою.
Ознайомитися з повним асортиментом стендів можна на сайті компанії
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ стендів |
| Тип | Магніти |
- Ціна: 336 ₴/комплект






